Ülkemizin havacılık motorlarındaki lider şirketi TEI, İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim süreçlerindeki uygulamalarıyla uluslararası platformlardan ödüller almaya devam ediyor.
TEI, dünyanın en prestijli ödül platformlarından biri olan Brandon Hall Group Excellence Awards HCM’den 3 altın, 1 bronz ödül alarak başarısını taçlandırdı. “TEI Akademi” çerçevesinde gerçekleştirdiği uygulamalar ve yürütülen süreçler ile platformdan altın ödül kazanan TEI, “Yetenek Kazanımında En İyi İlerleme” ve “Performans Yönetimi Sisteminde En İyi İlerleme” kategorilerinde 2 “Altın Ödül”ün sahibi oldu. TEI ayrıca, “Ödüllendirme ve Takdir” programında “Bronz Ödül”e layık görüldü.
TEI, Stevie International Business Awards’da “Yılın İletişim Departmanı” kategorisinde ise “Bronz Ödül” kazandı. Dünyanın en prestijli halkla ilişkiler platformu IPRA tarafından düzenlenen “Golden World Awards” ödüllerinde TEI, teknoloji influencerı Hakkı Alkan ile ürettiği içeriklerle, “Altın Küre Ödülü”nü kazandı. TEI ayrıca, hem Havacı Kadınlar Haftası'nda kız öğrenciler için gerçekleştirdiği etkinliklerle hem de kadın çalışanları için sağladığı imkânlarla IWOAW tarafından 7’nci kez “Kadın Çalışanlara En Çok Değer Veren Şirket” seçildi. İHA

Editör: Korkmaz Kesik