Ünlü saç tasarımcısı Hasan Hüseyin Yılmaz, Antalya’da saç kesim, renklendirme ve perma yarışması düzenlerken, meslektaşlarına konunun incelikleriyle ilgili eğitim verdi.
Eskişehir’de hizmet veren ünlü saç tasarımcısı Hasan Hüseyin Yılmaz, 2-5 Ekim tarihlerinde Antalya’nın Belek ilçesinde saç kesim, renklendirme ve perma yarışması ile eğitim semineri düzenledi. Etkinliğe birçok şehirden katılan meslektaşlarına çeşitli teknikleri gösteren Yılmaz, başarı gösteren meslektaşlarını hediyelerle uğurladı. MY Akademi Kurucusu Muhittin Yüşan ile mükemmel bir organizasyon düzenlediklerini dile getiren ünlü saç tasarımcısı, erkek ve kadın kuaförü olan 200 meslektaşına verdiği eğitimin ardından, katılım belgelerini takdim etti.
Yarışmaya katılan 100 meslektaşının heyecan dolu yarışmasında 1’inci, 2’nci ve 3’üncü olarak derece elde edenlere hediyelerini takdim eden Hasan Hüseyin Yılmaz, meslektaşlarına nice başarılar dilediğini belirtirken, eğitim ve yarışma organizasyonunu destekleyen tüm sponsorlara teşekkürlerini sundu.İHA