Yeniden Refah Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Cafer Arslanboğa, seçim kampanyası kapsamında vatandaş buluşmalarına ara vermeden çok hızlı bir şekilde devam ediyor.

Meclis Üyesi Adayları ve parti ekibiyle Bilecik İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret eden Arslanboğa, “Kahraman itfaiye personelleriyle bir araya gelerek sohbet ettik, sorunlarına kulak verdik, gelecek planlarımızı ve vaatlerimizi anlattık. Yaşanan her felakette şehrimiz için canla başla mücadele ettikleri için kendilerine minnettarız.” Dedi.

Bilecik OEDAŞ İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek personelle buluşan Arslanboğa, eğitim camiasını da unutmadı. Bilecik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü ve öğretmenleri, Dursun Fakıh İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Sabri Turhan ve  öğretmenlerini  ziyaret eden Arslanboğa, eğitimin öncelik verilmesi en gerekli alan olduğunu vurguladı.

Ziyaretlerine ara vermeden devam eden Arslanboğa, Bilecik İl Özel İdaresi Genel Sekreteri  Seda Bayrakçı ve çalışma arkadaşlarını ziyaret ederek daha güvenli ve şefaf belediyecilik için destek beklediğini iletti.

Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Bülent Doğru ve çalışma arkadaşlarını ziyaret etmesinin ardından Bilecik Visan Vinç Fabrikası'nı ziyaret eden Arslanboğa, “Emekçi arkadaşlarımızla sohbet ettik, güldük, eğlendik. Taleplerini dinledik. Ekonomik şartlar işçinin de işverenin de belini büküyor. Milletimizin Hocamız Erbakan’ın dönemindeki bolluk ve bereketi özlediğini görüyoruz. Biz de adaletli, güvenilir, hizmet dolu bir belediye anlayışıyla Bilecik’imize yakışır işler yapmak istiyoruz. Vatandaşlarımız da sağ olsunlar büyük bir ilgi gösteriyorlar. Kazanmak için değil, milletimize kazandırmak için geliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: NEVZAT KAPTAN