Yeniden Refah Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Cafer Arslanboğa, 31 Mart yerel seçimlerine günler kala birlik ve beraberlik mesajı vererek “Bilecik'imizi huzurun, bereketin ve kardeşliğin merkezi yapma sözü veriyorum.” dedi.

Seçimlerde tüm Bilecik halkının desteğini istediğini belirten Arslanboğa, “Sizlerin desteğiyle, inşallah 1 Nisan'da zaferle çıkacağımız bu yolda,  şehrimizin her bir ferdine layık olduğu hizmeti sunacağız” ifadelerini kullandı.

"Yeni zaferler yazmak için beraberiz"

Arslanboğa, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Bildiğiniz gibi, gönül köprülerimiz sağlam, geçmişte birlikte çok önemli başarılara imza atmış bir aileyiz. Şimdi, bir kez daha, bu kutsal vatan topraklarında, sizlerin desteğiyle yeni zaferler yazmak için beraberiz.

Başbuğ Alparslan Türkeş Bey'in ifade ettiği gibi, "Bizim ülkücülük anlayışımız, milliyetçilik ruhumuz, vatan ve millet sevgimiz bizi bir araya getiren en büyük güçtür." Bu güçle, sizlerle el ele, omuz omuza yürüyeceğimize inanıyorum. Geçmişte olduğu gibi, gelecekte de Bilecik'imizin her karış toprağında bu güçlü ruhu yaşatacağız.

"Tüm milliyetçi kardeşlerimizin destek ve dualarını yanımızda hissediyoruz"

Bizler, Yeniden Refah Partisi olarak, milliyetçiliği ve İslami değerleri önceleyen bir yol haritası ile hareket ediyoruz. Merhum Necmettin Erbakan Hocamızın ve Başbuğ Alparslan Türkeş Bey'in bize bıraktığı mirası, onların gösterdiği yolda ilerleyerek taçlandıracağız. Bu yolculukta, ülkemizin bütünlüğüne ve milletimizin değerlerine gönülden bağlı olan tüm vatandaşlarımızın, tüm milliyetçi kardeşlerimizin destek ve dualarını yanımızda hissediyoruz.

"Yolumuz açık, niyetimiz halis, gücümüz birlikten geliyor"

Bilecik'imizin geleceğini, yine sizlerle beraber şekillendireceğiz. Bu topraklarda filizlenen her hayalin, büyüyen her fidanın, inşa edilen her taşın, siz değerli hemşehrilerimle beraber atılacak sağlam adımların ürünü olacağına inanıyorum. Yolumuz açık, niyetimiz halis, gücümüz birlikten geliyor.

Bu birlik ve beraberlik ruhu içinde, teröre ve her türlü bölücü düşünceye karşı da duruşumuz nettir. Aziz milletimizin birlik ve bütünlüğünü bozmaya yönelik her türlü girişimi lanetliyor, terörün her çeşidini reddediyoruz. Bilecik'imizi ve ülkemizi daha güvenli, huzurlu bir yuva yapmak için var gücümle çalışacağımı bilmenizi isterim. Gün, bir olma, iri olma, diri olma günüdür. Gün, vatanımıza, bayrağımıza, ezanımıza sahip çıkma günüdür.

"Bilecik'imizi huzurun, bereketin ve kardeşliğin merkezi yapma sözü veriyorum"

1 Nisan'da yapılacak seçimler, bizim için sadece bir belediye başkanlığı yarışı değil, aynı zamanda bu güzel şehre olan aşkımızın, inancımızın ve kararlılığımızın tezahürüdür. Sizlerden aldığım güçle, Bilecik'imizi huzurun, bereketin ve kardeşliğin merkezi yapma sözü veriyorum.

Sizlerin desteğiyle, inşallah 1 Nisan'da zaferle çıkacağımız bu yolda,  şehrimizin her bir ferdine layık olduğu hizmeti sunacağız. Sizlere olan inancım tam, birlikte başaracağımıza olan inancım da öyle.

Bu duygularla, hepinizi en derin sevgi ve saygılarımla selamlıyor, destekleriniz ve dualarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Kaynak: BETÜL KESİK