Yeniden Refah Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Cafer Arslanboğa, kapı kapı dolaşarak vatandaşlara plan ve projelerini anlatmaya devam ediyor.

Bilecik'i daha yaşanabilir, daha güvenli, daha yeşil bir şehir yapma yolunda hedeflerini vatandaşlarla buluşarak anlatan Arslanboğa, ziyaretlerinde ilgiyle karşılanıyor.

Geçtiğimiz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü unutmayarak kadınlara çiçek dağıtan Arslanboğa, “Toplumumuzun temel taşı olan kadınlarımızın her zaman yanındayız ve destekçileriyiz.” dedi.

Teşkilatı ile birlikte Bilecik Kapaklılar Yardımlaşma, Kültür ve Dayanışma Derneği ve Yenköy’de vatandaşlarla buluşan Arslanboğa, vaatlerini, gelecek planlarını ve Bilecik için hedeflerini anlattı.

Adalet ve refah içerisinde bir yönetimle hareket edeceklerini vurgulayan Arslanboğa, “Bilecik’te toplumumuzun her kesimine eşit hizmet götürerek şeffaf ve adaletli bir şehrin öncüleri olacağız. Gönülleri birleştirip, şehrimize mutluluk dağıtmak için var gücümüzle çalışacağımıza kimsenin şüphesi olmasın.”ifadelerine yer verdi.

Kaynak: NEVZAT KAPTAN