Bölgesel Amatör Lig (BAL) temsilcisi 1969 Bilecik Spor Kulübü futbolcularına bugün oynayacakları play-out baraj maçı öncesi moral yemeği düzenlendi. BAL temsilcisi 1969 Bilecik Spor Kulübü ile Bilecik 1. Amatör Lig şampiyonu Vitraspor bugün Şeyh Edebali Üniversite Stadı’ndan 15:00’da karşı karşıya gelecek. Yenen takımın 2024-2025 futbol sezonunda BAL’da temsil edecek olması müsabakanın önemini ortaya koyarken, gerçekleşen yemek daveti  futbolculara moral oldu.

"BİZLERİ GURURLANDIRIYORSUNUZ"

1969 Bilecik Spor Kulübü futbolcularına konuşma yapan Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, ''Yarınki maç çok kıymetli siz bizim ilimizin takımısınız bizi de gururlandırıyorsunuz. Bozüyük bizim ilimizin takımı ama biz Bilecik'iz ve Bilecikspor'un yarınki maçı almasını çok istiyoruz. Bu akşamki moral yemeği için başkanımıza da çok teşekkür ederim. Sürekli gözümüzde aklımızda sizinleydi umuyorum ki yarınki sonuç bizi gururlandıracak. Başkanımızın söyledikleri çok kıymetli takımımıza destek veren herkese teşekkür etmek istiyorum. En büyük teşekkür size hocalarımıza ve taraftara. Yarın güzel olsun zafer yürüyüşü yapalım." dedi.

"GALİBİYETİ KUTLAYACAĞIZ"

1969 Bilecik Spor Kulübü Başkanı Mehmet Ergün ise yaptığı konuşmada şunları aktardı: '' En büyük emek sizlerin. hem yokluğu gördünüz hem varlığı gördünüz. İyisiyle kötüsüyle, hayırlısıyla bu günlere geldik. Ben bu noktada hepinize çok teşekkür ediyorum. İnşallah yarın kazasız belasız, sıkıntısız bir sonuç alırız. Hep birlikte seviniriz. Bozüyük'te bizim, orası başka bir il, takım değil ama niye mücadele ediyoruz, kazanmak için mücadele ediyoruz. Bir yıl alın teri döküyoruz. İnşallah önümüzdeki dönem için de bu süreci değerlendireceğiz. Ben bu güne kadar emek veren tüm sporcularımıza, yönetim kadromuza, valimize, belediye başkanımıza, sponsorumuza ve bizi yalnız bırakmayan taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah yarın yine burada galibiyeti kutlayacağız. '' 

Kaynak: KORKMAZ KESİK