Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği 41. Olağan Meclis toplantısına katılarak Bilecik ve Bilecik Belediyesini temsil etti.

Bilecik Belediyesi’nin de üyesi olduğu Sağlıklı Kentler Birliği programı kapsamında yapılan seçimlerde, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, birlik başkanı olarak seçildi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve üye belediye başkanlarının katıldığı seçim hakkında sosyal medya hesabında paylaşım yapan Belediye Başkanı Subaşı, ‘’Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği 41. Olağan Meclis Toplantısına katıldık. Gerçekleşen seçimde Birlik Başkanlığına seçilen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Cemil Tugay'ı tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyorum. Cumhuriyet Halk Partisi belediyeciliği ile ülkemizde sağlıklı ve yaşanabilir bir gelecek inşa etmek için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.’’ İfadelerini kullandı.Başkan Subaşı Bursa programı kapsamında daha sonra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ile birlikte Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'i makamında ziyaret etti.

Kaynak: BETÜL KESİK