Son günlerde yaptığı haberlerle kamuoyunu erkenden aydınlatan ve her yazdığı haberi doğru çıkan Yarın Gazetesi ve yarin11.com haber sitesi yeni haberlerle okuyucuların karşına çıkmaya devam ediyor.

Bilecik’in en çok okunan haber sitesi olan yarin11.com yapmış olduğu haberlerle gündeme damga vurmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta ardı ardına yapmış olduğumuz kurum müdürlerinin görevden alınacağına ilişkin haberlerin ardından İŞKUR İl Müdürü Ayhan Tozan görevden alınmıştı. Tozan’ın görevden alınmasının ardından İŞKUR Bilecik İl Müdürlüğüne Üzeyir Yıldırım'ın atanacağını ilk olarak Yarın Gazetesi ve yarin11.com haber sitesi kamuoyuna duyurmuştu.

Yarın Gazetesi son olarak ise MHP Bilecik İl kongresinde mevcut İl Başkanı Muhammet Fatih Yaşar’ın kongrede tekrar aday olmayacağını gündeme getirdi. Yarin11.com haber sitemizde yayınlanan “MHP’DE İL BAŞKANI DEĞİŞİYOR” başlıklı haberimizde, İl Başkanı Yaşar’ın yerine ise MHP Genel Merkezi tarafından belirlenen bir ismin MHP’nin yeni il başkanı olacağını duyurmuştuk.

Mevcut MHP İl Başkanı Muhammet Fatih Yaşar’ın aday olmayacağını duyuran Yarın Gazetesi,  Yaşar’ın yerine eski Merkez İlçe Başkanı Talha Özkan’ın bu göreve getirileceğini son dakika haberi olarak kamuoyuna duyurmuştu.  

Yarın Gazetesi’nin haberinde yer aldığı gibi Özkan’ın MHP Genel Merkezi’nden atama yazısı geldiği öğrenildi.  

Cuma günü saat 14.00’de kongreye gidecek olan MHP'de, tek aday olarak Talha Özkan’ın listesi ile girileceği öğrenilirken Yarın Gazetesi her zaman olduğu gibi yaptığı haberlerle bir kez daha kamuoyunu erkenden aydınlatma başarısı gösterdi. Betül Kesik