31 Mart yerel seçimlerine Cumhur ittifakı Bilecik Belediye Başkan Adayı olarak giren Mustafa Yaman’dan seçimin tamamlanmasının ardından ilk mesaj geldi.

Yerel seçimlerde Bilecik merkezde kazanan CHP Adayı Melek Mızrak Subaşı oldu. Seçimin ardından sosyal medya hesabından bir mesaj paylaşan Mustafa Yaman, Cumhur ittifakı olarak gayretle çalıştıklarını belirterek, kendilerine bu süreçte destek olan herkese teşekkür etti.

Seçilen yeni yöneticileri tebrik eden  Yaman, “Melek Mızrak Subaşı kardeşime de başarılar diliyorum.” dedi.

Yaman, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Değerli hemşerilerim, 31 Mart 2024 Pazar günü ilimizde, ilçelerimizde, beldelerimizde, köylerimizde yerel yöneticilerimizin seçimini gerçekleştirdik. Bu demokrasi şöleninde sandık başına gidip oy kullanan tüm kardeşlerimize teşekkürlerimi sunuyorum Bizlerde bu yolculukta Cumhur İttifakı Bilecik Belediye Başkanı adayı olarak sahalarda projelerimizi sizlere anlatmaya gayret ettik. Amacımız, gayemiz sadece Bilecik'imize birlik, beraberlik içinde daha iyi daha kaliteli hizmet verebilmekti. Bu yolculukta bizlerle birlikte samimiyetle yol yürüyen tüm kardeşlerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim onlardan razı olsun. Ayrıca bu seçimlerde birlikte hizmet yarışına girdiğimiz tüm başkan adayı kardeşlerimize de sağ duyulu centilmenlik içinde geçen seçimlerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Bilecik ilimizde önümüzdeki dönemde yöneticilik yapacak tüm arkadaşlarımıza Bilecik Belediye Başkanı olarak seçilen sayın Melek Mızrak Subaşı kardeşime başarılar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcıları olsun. İnşallah hep birlikte yaşanabilir güzel bir Bilecik temennisi ile kalın sağlıcakla.”

Kaynak: KORKMAZ KESİK