AK Parti Kongre Merkezi'nde Seçim Beyannamesi Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı toplantıda; Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, İl Başkanı Serkan Yıldırım, İl Genel Meclis Başkanı Osman Yılmaz, İl Kadın Kolları Başkanı Semra Aydemir, Gençlik Kolları Başkanı Volkan Demiröz  da yer aldı.

Seçim Beyannamesi Tanıtım Toplantısı'nda konuşan Erdoğan,"Seçim beyannamemizin üzerine inşa edilen vizyonumuz birikimimize ve ülkemizin ulaştığı güç seviyesinin mahsulüdür" dedi.

YAMAN, “AK PARTİ İLE GERÇEK BELEDİYECİLİK GELECEK. BİLECİK GÜLÜMSEYECEK”

“Türkiye Bilir Gerçek Belediyecilik AK Parti’dir” sloganıyla gerçekleştirilen toplantı sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yapan Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ ın katılımlarıyla AK Parti Kongre Merkezimizde düzenlenen Seçim Beyannamesi Tanıtım Toplantımızda yerimizi aldık. Ak Parti ile Gerçek Belediyecilik gelecek. Bilecik gülümseyecek.” İfadelerine yer verdi.

İl Başkanı Yıldırım ise “ Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımları ile gerçekleştirilen seçim beyannamesi tanıtım toplantısına katıldık.

31 Mart’ta Bilecik, Mustafa Yaman’ın Başkanlığında “Gerçek Belediyecilik” ile tanışacak inşallah.” dedi.

Kaynak: BETÜL KESİK