Bilecik'te seçim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Cumhur İttifakı'nın AK Parti Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, seçimlere günler kala Hürriyet Mahallesi'nde büyük bir yürüyüş düzenledi. AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Servet Yılmaz, MHP Merkez İlçe Başkanı Önder Çakır gibi isimlerin yanı sıra Belediye Meclis Üyesi Adayları ve İl Genel Meclisi Üyesi Adayları da dahil olmak üzere, partinin teşkilat mensupları ve çok sayıda Bilecikli vatandaş Yaman'a eşlik etti.

Yürüyüşe yoğun katılım gösteren Bilecikliler, Mustafa Yaman'ı coşku ve sevgi gösterileri ile karşıladı. Hürriyet Mahallesi sokaklarında ilerleyen kalabalık, seçim öncesindeki birlik ve beraberlik mesajını güçlü bir şekilde verdi.

Mustafa Yaman, yürüyüş esnasında yaptığı açıklamalarda Hürriyet Mahallesi'nin sorunlarına hakim olduklarının altını çizdi ve 1 Nisan'dan itibaren bu sorunları çözmek için çalışacaklarını belirtti. Mahalle sakinlerinin talep ve beklentilerine kulak veren Yaman, seçimden sonra Hürriyet Mahallesi'nin çehresini değiştirecek projeleri hayata geçireceklerini belirtti.

Kaynak: BETÜL KESİK