Cumhur İttifakı AK Parti Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, seçim çalışmaları kapsamında Kapalı Pazaryeri'ni ziyaret ederek, Bilecikli hemşehrileriyle pazarda bir araya geldi. Hemşehrileriyle sıcak ve samimi bir ortamda buluşan Yaman, esnaflara işlerinde kolaylıklar diledi.

Mustafa Yaman’a ziyaretinde AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Servet Yılmaz, belediye meclisi ve il genel meclisi üyesi adayları ile teşkilat üyeleri eşlik etti.

Seçim öncesinde vatandaşlarla bir arada olmayı amaçlayan Yaman ve beraberindekiler, pazaryerindeki tezgahları ziyaret ederek, esnaflar ve alışveriş yapan vatandaşlarla keyifli sohbetler gerçekleştirdi. Yaman, vatandaşların soru ve taleplerini de büyük bir dikkatle dinledi ve tek tek yanıtladı.

Vatandaşlarla kurduğu sıcak diyaloglar ve samimi yaklaşımıyla dikkat çeken Yaman, görüştüğü hemşehrilerinden seçimlerde destek sözü aldı. Ayrıca, Kapalı Pazaryeri'nde yaşanan sorunları ve esnafların taleplerini yakından inceleyen Yaman, göreve geldiğinde 1 Nisan tarihinden itibaren sorunların çözümü için gerekli çalışmalara hemen başlayacaklarını vurguladı.

Mustafa Yaman, “Bilecik halkının desteğiyle pazaryerimizi daha kullanışlı, esnaflarımızın daha rahat ticaret yapabileceği bir alan haline getirmek için çalışacağız. Bilecik için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” diyerek ziyaretini tamamladı.

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY