Cumhur İttifakı Bilecik Belediye Başkan adayı Mustafa Yaman, yerel seçim çalışmaları kapsamında Açı Koleji'nin ziyaret ederek, öğretmenlere projelerini açıkladı.

Cumhur İttifakı Bilecik Belediye Başkan adayı Mustafa Yaman ve beraberindekileri Açı Koleji Kurucu Müdürü Zafer Bozkurt okul girişinde karşıladı. Ardından heyete okulu gezdiren Bozkurt, okul faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Ardından öğretmenler odasına geçen Yaman, projeleri tek tek anlattı. 


Görüşme sırasında, Yaman, eğitim alanında yapmayı planladığı yeniliklerden bahsederek, öğrenci ve öğretmenlerin daha iyi bir eğitim ortamında buluşmalarını hedeflediğini ifade etti. Bu kapsamda, okulun altyapısının güçlendirilmesi, teknolojik imkanların artırılması ve öğretmenlerin mesleki gelişimlerine yönelik desteklerin sunulması gibi vaatlerini paylaştı.


Açı Koleji Kurucu Müdürü Zafer Bozkurt ise, okulun ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda adayın vaatlerini değerlendirerek, öğretmenlerin ve öğrencilerin daha iyi bir eğitim ortamına kavuşması için yapıcı bir diyalog ortamı sağladı.

Kaynak: BETÜL KESİK