Vatan Partisi Bilecik İl Başkanlığı NATO’dan çıkalım kampanyası başlattı.

Vatan Partisi İl Başkanı Feridun Aynur, Atatürk Parkı önünde yaptığı açıklamada,  vatan bütünlüğü ve üretim devrimi için NATO’dan çıkmanın  hayati önem sarfettiğini vurguladı.

Aynur, yaptığı açıklamada, şöyle konuştu:

“Değerli vatandaşlarımız, değerli Bilecikliler, değerli basın emekçileri; Avrupa Ortaçağının cadıları vardı. Bugün emperyalizmin zebanileri o cadıların soyundandır. Bunların işi gücü, hakikati yakmaktır, medeniyeti yakmaktır, bilimi yakmaktır, insanı yakmaktır ve şimdi de insanlığı yakmaktır.

O cadılar, o zebaniler, dünyanın küresel olduğunu saptayan hakikat aşıklarını odunların üzerine çıkarıp yakıyorlardı. O cadılar, kadınları “günahkâr” ilan edip cadı kazanlarında kaynatıyorlardı.

Onların zürriyetinden gelen Hitler, kitapları yakmıştı. Şimdi de Kur’an-ı Kerim’i yakmaya kalkışıyorlar. Yakamazlar. Kur’an-ı Kerim kağıt değildir ki, yakabilsinler.

Hakikatle savaş, medeniyetle savaş, insanlıkla savaş, Mazlum Milletlerle savaş ve emekle savaş, bu emperyalist zebanilerini insanlığın bütün kutsallarıyla savaş cehennemine düşürmüştür. Kendi yaktıkları ateşte yanmaktadırlar.

İsveç Makamları, Kur’an-ı Kerim yakanlara izin vererek, çürüyen Batı’nın “özgürlük” anlayışını bir kez daha sergilemiştir. İsveç yönetimi, bu eylemiyle NATO’ya katılmaya hak kazanmıştır.

NATO demek, ABD demek, Gladyo demek, hayat pahalılığı demek, tarlaları ekememek demek, ekmek teknesinin batması demek, dolar saltanatı demek, Türkiye’yi kan banyosuna çevireceğim diyen ABD’nin aracı demek. Yunanistan’dan ülkemize yönelmiş namlular demek. PKK’ya verilen on binlerce tır silah demek. Mehmetçiğimize, polisimize sıkılan kurşun demek.

NATO Türkiye’ye 70 yılda; faili meçhul cinayetler, katliamlar getirdi. Devletimizin içine yerleştirdiği Gladyo ile darbeler, tertipler getirdi, Madımak’ta canlarımızı ateşe verdi. Başbağlar’da köylümüzü kurşuna dizdi. Ergenekon-Balyoz tertipleriyle Türk ordusunu hapsetti. Vatan Partisi’ni yok etmek istedi. 15 Temmuz’da FETÖ gladyosu eliyle darbe yapmaya, Türkiye’yi esir almaya yeltendi. PKK’ya on binlerce tır silah verdi. PKK, FETÖ, DEAŞ hepsi NATO’nun çocuğudur. Türkiye’yi üretimden kopardı, sıcak para ile denetledi, yüksek faiz cenneti yapıp borçlandırdı. Yunanistan’ı ABD üssüne çevirdi, namluları Türkiye’ye doğrulttu. Doğu Akdeniz’de Türkiye’yi işgal tatbikatları yaptı. En son İslam âleminin kutsal kitabı Kuran-ı Kerim’i yaktılar ve Türk Bayrağını çiğnediler. Ey, NATO’yu demokrasinin şemsiyesi olarak görenler! NATO demek Türk düşmanlığı demektir. NATO demek İslam düşmanlığı demektir."

NATO’DAN ÇIKALIM!

Bu gün vatan bütünlüğümüz ve üretim devrimi için NATO’dan çıkmak hayati önemdedir.Komşularımıza güven verelim, ucuz yakıta kavuşalım. NATO’nun mazotu, benzini, doğalgazı yok! Ama komşularımızın var.

Dolar saltanatına son verelim. Üretim devrimini başaralım. PKK koridorunu tarihe gömelim Mavi vatanı koruyalım, KKTC’yi tüm dünyaya tanıtalım. Asya çağının altın fırsatlarını yakalayalım. Hem bizi hem komşularımızı tehdit eden İncirlik ve Kürecik üstlerine el koyalım.

VATAN PARTİSİ YAPAR!

"ABD ve NATO, Türkiye’ye yönelen bütün tehditlerin kaynağıdır. NATO bugün kaybeden taraftır. Türkiye’yi NATO’ya zincirlemek en büyük kötülüktür. Programında NATO’dan çıkmayı savunan tek parti VATAN PARTİSİ’dir.

Değerli vatandaşlarımız sizleri kampanyamıza imza vermeye, Vatan Partisi’ne üye olmaya, üreticilerin milli hükümeti mücadelesine omuz vermeye davet ediyoruz.”