Vali Şefik Aygöl, Pazaryeri’nde bir dizi temas ve incelemelerde bulundu. İlk olarak Pazaryeri Hükümet Konağı’nı ziyaret eden Vali Aygöl, Kaymakam Ahmed Tayyib Kahraman’dan ilçenin genel durumu ve ilçede devam eden yatırımlar hakkında brifing aldı. Vali Aygöl ardından Pazaryeri Belediyesi’ne geçerek Belediye Başkanı Zekiye Tekin’i ziyaret etti.

Pazaryeri ilçesindeki temaslarına esnaf ziyaretleriyle devam eden Vali Şefik Aygöl, kahvehanede vatandaşlar ile oturarak bir süre sohbet etti. Ardından Kara Mustafa Paşa Camii Restorasyonu ve Pazaryeri Yeni Hükümet Binası inşaatını inceleyen Vali Aygöl, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Pazaryeri Kültür Merkezinde, ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya gelen Vali Aygöl, muhtarlık kurumunun önemini vurgulayarak şunları dile getirdi; “Demokrasimizin temel taşı olan muhtarlarımız, halkın gözünde devleti, devletin nazarında da halkı temsil etmektedir. Birlikte güzel işler başaracağımıza inanıyorum.” Vali Aygöl, muhtarlar ile çektirdiği hatıra fotoğrafının ardından ilçeden ayrıldı. Emine Türksoy