Şelale Restoran ve Acar Balıkçılık, önümüzdeki Pazar günü Tekirdağspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Bilecikspor takımına moral vermek ve destek olmak için takım oyuncularını ve teknik kadrosunu ağırladı.Şelale Restoranda kahvaltı yapan takıma, Acar Balıkçılık Restoran da akşam yemeği ikram etti.

Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası ertelenen lig maçlarının başlamasıyla BAL liginde mücadele veren Bilecikspor, ilk maçını Tekirdağspor ile gerçekleştirecek. Önümüzdeki pazar günü yapılacak deplasman maçı öncesi  Şelale Restaurant’ta kahvaltı programında ağırlanan takım, akşam yemeği için ise Acar Balıkçılık’ta ağırlandı.

Diğer yandan Bilecikspor’a kamuoyundan ve sanayicilerden destekler devam ederken son olarak  Porland, Kinan Dış Ticaret, YES Dijital Baskı, Hakkı Aynur, Seyfi Özgen, Samet Bayar ve Güven Pastanesi de takıma destek oldu.

 Bilecikspor, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kendisine moral yemeği ikram eden Şelale Restoran, Acar Balıkçılık ve takıma destek veren kişi ve kurumlara teşekkür mesajı yayınladı.