Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, Pazar günü gerçekleşecek seçimlere ilişkin iddialı konuştu. “Güzel bir farkla kazanacağımıza inanıyoruz” diyen Subaşı açıklamasını “Mazbata töreninde görüşürüz” sözleriyle tamamladı.

D S C 1348

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, gündemdeki iddialara ilişkin basın açıklaması yaptı. CHP Bilecik İl Başkanlığında gerçekleşen basın toplantısına; CHP Bilecik Milletvekili yaşar Tüzün, CHP İl Başkanı Ali Özdemir, Merkez İlçe Başkanı Melih Karaçam, belediye meclisi ve il genel meclisi üyesi adayları, parti yöneticileri ve partililer katıldı.

D S C 1346

Subaşı, 31 Mart Pazar günü gerçekleşecek seçimlere günler kala iddialı bir çıkış yaptı. Subaşı, açıklamasında “Biliyorsunuz ki süreç artık çok yakın. Seçimi kazanacağımız anlaşılıyor ve çeşitli karalama kampanyaları yapılıyor. Bizim gönlümüz rahat. Bu konuda hiçbir şüphemiz yok. Güzel bir farkla kazanacağımıza da inanıyoruz.” dedi.

Cumhuriyet Halk Parti Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, açıklamasını “Mazbata töreninde görüşürüz” sözleriyle bitirdi. Subaşı’nın bu ifadeleri salonda büyük alkış aldı. Partililer tarafından ‘Başkan Melek’ sloganları atıldı.

D S C 1366

Kaynak: KORKMAZ KESİK