CHP Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, Bilecik'teki taksi esnafıyla iftarda bir araya geldi. Taksicilerin sorun ve taleplerini dinleyen Subaşı, Bilecik’i tüm paydaşlarla birlikte ortak akılla yöneteceklerini söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, Bilecik Aktif Taksiciler ve Taksi Dolmuşçuları Derneği ile birlikte taksi esnafı ve ailelerine iftar yemeği düzenledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı şehrin her kesimine dokunmaya, tüm vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Seçim çalışmalarını yüksek tempoda sürdüren Başkan Adayı Subaşı, Bilecik Aktif Taksiciler ve Taksi Dolmuşçuları Derneği ile birlikte taksi esnafı ve ailelerine iftar yemeği düzenledi.

Katılımın yoğun olduğu iftar davetinde tüm esnafın sıkıntı ve taleplerini dinlediklerini ve gelecek dönem projelerini her kesimin ihtiyaçlarına göre düzenlediklerini vurgulayan Başkan Adayı Subaşı, Bilecik’i tüm paydaşlarla birlikte ortak akılla yöneteceklerini ifade etti.

Kaynak: BETÜL KESİK