Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, seçim çalışmaları kapsamında fabrikaları ziyaret ederken işçi ve yöneticileri dinledi.

Seçime yoğun bir tempoyla hazırlanan Subaşı, Bilecik’in her kesimine dokunmaya devam ediyor. Seçime büyük bir iddia ile giren subaşı, Bilecik'te faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret etti.

Sabahın erken saatlerinde ziyaretlerine başlayan Melek Mızrak Subaşı'ya Merkez İlçe Başkanı Melih Karaçam, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyesi Adayları ile partili vatandaşlar da eşlik etti. Silkar, Menetral Gıda Sanayi, Bien Seramik, Subaşı Yemek Sanayi, Aya Madencilik, Aslanoğlu Kereste ve Seranit'i ziyaret eden Başkan Melek Mızrak Subaşı işçiler ve fabrika sahipleriyle bir araya geldi. İşçilerle uzun süre sohbet eden Melek Mızrak Subaşı işçilerin sorunlarını ve taleplerini dinledikten sonra gelecek dönem projeleri ve çalışmaları hakkında işçileri bilgilendirdi.

Fabrika işçileriyle tek tek ilgilenen Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı'ya ilgi yoğundu. İşçinin ve emekçinin her zaman yanında olduğunu ifade eden Başkan Melek Mızrak Subaşı işçilere ve yöneticilere kolaylıklar ve bol kazançlar diledi.

Kaynak: KORKMAZ KESİK