Bilecikli SMA hastası minik Aydem için örnek bir proje başlatıldı. 21 esnafın Aydem için ben de varım dediği tüm Türkiye'ye örnek olacak proje olan “Aydem Sokağı” nın açılışı yapıldı.  Aydem’in tedavisine destek olmak için her platformda destek veren CHP Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, Aydem’i burada da yalnız bırakmadı.

İstiklal Mahallesi Şerifpaşa Caddesi'nde bulunan 21 esnafın bir araya gelerek hayata geçirdiği bu anlamlı projede yer alan Subaşı, günlük cirolarının yarısını Aydem kızımızın tedavisine bağışlayan esnafı tebrik etti ve duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.

Subaşı, açıklamasında, "Toplum olarak bir araya gelerek böylesine anlamlı bir projeye destek vermekten büyük mutluluk duyuyorum. Aydem kızımızın sağlığına kavuşması için elimizden geleni yapmalıyız. Bu güzel organizasyona katılan ve destek olan herkese teşekkür ederim. En büyük dileğimiz, tedavi masrafları için gereken miktarın bir an önce toplanarak Aydem kızımızın sağlığına kavuşmasıdır" dedi.

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY