Bilecik Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Akademisyenleri ile bir araya geldi . 


Bilecik Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı seçim çalışmlarını yüksek tempoda sürdürüyor. Vatandaş, esnaf, kurum ve kuruluş ziyaretlerini aralıksız sürdüren Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi akademisyen kadrosuyla bir araya geldi. Rektör Prof. Dr. Şükrü Beydemir’i ziyaret eden Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı’ya, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, İl Başkanı Ali Özdemir, İlçe Başkanları, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyesi Adayları eşlik etti. 

Bilecik'te üniversiteli öğrenciler için sosyal ve kültürel birçok çalışmaya imza attıklarını belirten Subaşı, "Kendi dönemizde öğrenci arkadaşlarımıza destek olduk. Burs imkanı sağladık. Önümüzdeki dönem tekrar göreve geldiğim takdirde bu desteklemelere devam edeceğiz. Kongre Merkezmimizde kitap kafemizi oluşturduk. Kendi alanlarında sınavlarına çalışmakta zorlanan öğrencilerimiz burada rahat bir imkana kavuşuyor. Aynı zamanda uygun fiyata çay, kahve içebiliyor. Önümüzdeki dönem için öğrencilerimiz ve gençlerimiz için çok güzel bir gençlik sokağı projemiz var. 
Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Bizler bu tür alanları genişletmek istiyoruz. Gençlerimize güzel şık kafelerde uygun fiyatlı imkanlar sağlayacağız."dedi.

Kaynak: BETÜL KESİK