Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, Pelitözü Mahallesi ve Pelitözü Göletinde bulunan kahvehane ve kafelere konuk oldu.

Bilecik'in nabzını tutmaya ve vatandaşlarla kucaklaşmaya devam eden Subaşı, vatandaşların taleplerini dinleyerek yakından ilgilendi.

Subaşı, halkın içinden geldiğini bir kez daha göstererek vatandaşların her talebini tek tek not aldı. Bilecik'in içinden gelen bir aday olarak Bilecik'in sorunlarına da çözümlerine de hakim olduğunu belirten Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, "Her mahallemiz bizim için çok kıymetli. Mahallelerimizin kalkınması ve en iyi hizmetleri alması için yeni dönemde hep birlikte daha çok çalışacak ve en güzel projeleri hep birlikte hayata geçireceğiz." ifadelerini kullandı.

31 Mart seçimlerine sayılı günler kala, Cumhuriyet Halk Partisinin iddialı adayı Melek Mızrak Subaşı, Bilecik'i hak ettiği çağdaş ve hizmet dolu bir geleceğe taşıyacakları konusundaki kararlılığını bir kez daha vurguladı.

Vatandaşların ilgisini ve beğenisini kazanmayı sürdüren Melek Mızrak Subaşı, gelecek dönemde Bilecik için planladığı kapsamlı projeleri anlattı ve halkın desteğini kazanma konusundaki kararlılığını bir kez daha gösterdi.

 

 

 

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY