CHP İl Binasını ziyareti esnasında CHP Genel Başkanı Özel ile görüşen dernek üyeleri ve başkanı Ömer Ayıran, staj ve çıraklık mağdurlarının taleplerini Özel’e iletti. Görüşmenin ardından açıklama yapan Bilecik Staj ve Çıraklık Mağdurları Eğitim Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Ömer Ayıran, “Bilecik Staj ve Çıraklık Mağdurları Derneği Yönetim Kurulu ve Üyeleri ile Bilecik aday tanıtım toplantısı ve seçim koordinasyon merkezi açılışı için şehrimize gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız sayın Özgür Özel ile CHP il binasında Milletvekilimiz Yaşar Tüzün ve Bilecik Belediye Başkan Adayımız sayın Melek Mızrak Subaşı'nın da katılımları ile Staj ve Çıraklık Sigortası Mağduriyeti ile ilgili görüştük.

Staj Özel 1
Sayın Genel Başkanımız Özgür Özel, staj ve çıraklık mağduriyetini sürekli gündeminde tuttuğunu. Sorunun çözümü için TBMM çatısı altında yapılan veya yapılacak tüm çalışmalara CHP olarak destek verdiklerini dile getirdi.
Bilecik Staj ve Çıraklık Mağdurları olarak kendisine Mağduriyetimizi anlattığımız dosyamızı sunduk ve yaptıkları çalışmalar için tüm mağdur arkadaşlarımız adına teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kaynak: Nevzat KAPTAN