CHP Milletvekili adayı Yaşar Tüzün, Küçük Sanayi Sitesi’nde bulunan esnafları ziyaret ederek esnafların sorunlarını dinledi. Tüzün, “Bilecik Küçük Sanayi Sitesi'nin emektar esnaflarını ziyaret ettik. Sorunlar aynı, dertler aynı; çözüm belli.” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili ve 28. Dönem Bilecik Milletvekili Adayı Yaşar Tüzün, Vedat Kazıcı, Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, il örgütü yöneticileri ve üyeleri, Küçük Sanayi esnafını ziyaret ederek, talep ve görüşlerini dinledi.


Beraberinde İl Başkan Mehmet Metin Yaşar,  Merkez İlçe Başkanı Berna Pamukcu, il genel ve belediye meclis üyelerinin de ile esnafı ziyaret eden Milletvekili Tüzün, Belediye Başkan V. Subaşı ve beraberindeki heyet, esnafın sorunlarını dinledi, çözüm için önerilerini sundu.


Ziyareti hakkında sosyal medya hesabında paylaşım yapan Belediye Başkan V. Subaşı, ‘’Bilecik Küçük Sanayi esnafımızı ziyaret ederek sanayi esnafımızın dertlerini, taleplerini ve beklentilerini dinledik, kendilerine gelecek projelerimizi anlattık. Sana Söz esnaf kardeşim, baharla birlikte gelecek kalkınma programlarımızla sen de rahat bir nefes alacaksın.’’ İfadelerini kullandı.


Küçük Sanayi esnafı da ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Milletvekili Tüzün, İl Başkan Mehmet Metin Yaşar, Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Merkez İlçe Başkanı Berna Pamukcu, il genel ve belediye meclis üyelerine teşekkür etti. Emine Türksoy