Pazar günü gerçekleşen 13. Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinin gizli kahramanları AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir'in eşi Funda Eldemir, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün'ün eşi Aysel Tüzün, AK Parti ve CHP Kadın Kolları teşkilatları üyeleri oldu.

Pazar günü gerçekleşen seçimler sonucunda, Bilecik'i önümüzdeki 5 yıl boyunca TBMM'de temsil edecek isimler AK Parti Milletvekili Halil Eldemir ve CHP Milletvekili Yaşar Tüzün oldu.

Bu seçimde eşlerinin yanında durarak onlara destek olan Funda Eldemir ve Aysel Tüzün, seçilen milletvekillerinin çalışmalarına parlamentoda da destek vermeye devam edecek.

Bilecik'te gerçekleşen 28. Dönem milletvekili seçimlerinde, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir'in eşi Funda Eldemir ve CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün'ün eşi Aysel Tüzün, seçim çalışmalarında önemli bir rol üstlendi.

Tüzün ve Eldemir’in yanı sıra AK Parti Kadın Kolları üyeleri ve CHP Kadın Kolları Üyeleri seçim kampanyası sürecinde büyük çaba sarf ederek seçimin sonucuna büyük etki yaptılar.

Seçimin gizli kahramanları olarak adlandırılan Funda Eldemir ve Aysel Tüzün, seçim sürecinde gösterdikleri özverili çalışmalarla dikkat çekti ve eşlerinin başarısına katkı sağladı.

Eldemir ve Tüzün’e AK Parti ve CHP Kadın kolları üyeleri de büyük destek verirken seçimlerde kadınların önemini gösterdiler. Gamze Elmas

Editör: Korkmaz Kesik