Afyonkarahisar Ticaret Ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından proje personeli alınacak.

“Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ” kapsamında T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen ve Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından yürütülen “Afyon Mermeri Dünyanın Her Yerinde (Marble Earth)” projesi için Bakanlıkça belirlenen kriterlerde proje uzmanlığı düzeyinde 2 proje personeli alınacak.

İstenilen kıstas ve özellikleri taşıyan 2 (iki) kişi (erkek/kadın) Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda Proje kapsamında istihdam edilecek olup, başvurular alındıktan sonra, kıstaslara uygun adaylar, Kurum tarafından oluşturulan komisyon vasıtası ile yazılı sınav ve sözlü mülakata (Türkçe-İngilizce) alınacak.

Adaylar iş başvurularını bireysel olarak ya da son başvuru tarihinde ATSO’ya teslim edilecek şekilde kargo-posta yoluyla Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreterliği’ne yapacak. Online başvuru kabul edilmeyecek.

ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreterliği dosyalar üzerinde yapacağı incelemeden sonra yeterliliği olan adayları belirlediği tarihte yazılı sınav-sözlü mülakata davet edecek.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Editör: EMİNE TÜRKSOY