CHP Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı’nın proje lansman toplantısında konuşan İl Başkanı Ali Özdemir, 31 Mart yerel seçimleri için çok iddialı olduklarını dile getirdi. “Seçimlerde Bilecik’i alacağız” diyen Özdemir, kamuoyu araştırmalarına göre İl Genel Meclisi’nde büyük çoğunluğu sağlayacaklarını, İl Genel Meclis Başkanının da CHP’den çıkacağını ifade etti.

“MELEK BAŞKAN’LA EN İYİSİNİ, EN GÜZELİNİ YAPIYORUZ”

Subaşı’na tam destekle yola çıktıklarını ve inandıklarını vurgulayan Başkan Özdemir, “Biz büyük illerin arasına sıkışmış küçük bir iliz. Büyük illerin arasında sıkışmış olmamıza rağmen son dönemlerde bir cazibe merkezi haline gelmeye başladık. Bilecik gelişiyor, Bilecik güzel şeyler yapıyor. Küçük bir şehir olmamıza rağmen bir avantajımız var; büyükşehirlerin gölgesindeyiz. Onun gösterdiği yolda, onun ışığında Melek Başkan’la en iyisini, en güzelini yapıyoruz.

“İL GENEL MECLİS BAŞKANI BİZDEN ÇIKACAK”

Biz bu yola çıkarken inandık, güvendik. Vizyon sahibi, genç, dinamik, anne şefkatini tüm Bileciklilere yansıtacak olan Melek Mızrak Subaşı ile yola çıktık. Bununla yetinmedik. Mühendisinden mimarıma mali müşavirinden bankacısına, esnafından sanayicisine işçisinden emeklisine bütün Bilecik’in aynası olarak meclis üyeleri ile geldik. Bilecik İl Genel Meclisinde şu anda yaptığımız kamuoyu araştırmalarına göre büyük bir çoğunluğu alıyoruz. İl Genel Meclis Başkanı bizden çıkacak. Bu herkesin inancı olsun. İl Genel Meclisinde 40 yıllık deneyimli mahalli idareci arkadaşlarımızla bu konuda deneyimli bürokratlarımızla yola çıktık. Hepsine çok teşekkür ediyoruz.

“BİLECİK’İ ALIYORUZ”

Bilecik’te bize kayıtsız şartsız destek veren Demokrat Parti’yle yola çıktık. Demokrat Parti İl Başkanımız Erkan Beler kardeşimiz bizim listemizde yer aldı. Bir teşekkürü de kendilerine etmek istiyorum.

Biz inandık, güvendik Bilecik’i alıyoruz, Bozüyük’ü alıyoruz, Gölpazarı’nı alıyoruz, Osmaneli’ni alıyoruz, Bayırköy’ü alıyoruz. Biz inandık, kazanıyoruz.”dedi.

Kaynak: KORKMAZ KESİK