Osmaneli Belediyesi Kadın Girişimciler Kooperatif ürünleri artık Akdeniz ve Ege turizm kentlerine pazarlanacak.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, yaptığı açıklamada, “Yöresel ürünlerimiz ve Lefke bezimiz Osmaneli Kadın Girişimciler Kooperatifimiz ve belediyemizce Türkiye genelinde pazarlanıyor. Her gün geliştirdiğimiz dağıtım ve pazarlama ağımıza Marmaris başta olmak üzere Akdeniz ve Ege bölgemizde turizm kentlerini de ekledik. Özellikle Marmaris’te yoğunlaştırdığımız satışları diğer sahil kentlerimize de yaygınlaştırıyoruz.

Yabancı turistlerin tercih ettiği kentlerde ve Marmaris’ten başlayarak özellikle sahil kentlerimizde ürünlerimiz büyük ilgi görüyor.

Ege ve Akdeniz Bölgelerindeki satış sorumlumuz Figen Gedik tarafından yönetilen ürün tanıtımları, pazarlama ve sonrası sipariş ve satış işlemleri ile büyük bir pazar payına ulaşıyoruz. Prof. Dr. Yunus Söylet İçmeler Tesislerimizde başarılı çalışmaları ile satış hacmimizi arttıran değerli yöneticimizle Akdeniz ve Ege Bölgemizde de büyük satış hacmine ulaşacağız inşallah.

Yakında yöresel ürün satış kapasitemizi arttıracak Yeni üretim tesislerimizle Migros, A101, BİM, ŞOK, vb. büyük mağazaların siparişlerini de gerçekleştireceğiz. Yeni üretim tesislerimiz devreye aldığımızda tesislerimizde çalışan personel sayımızda artacak ve yeni elemanlara ihtiyaç olacak.” ifadelerine yer verdi.MEHMET ÖZGÜR

Editör: Korkmaz Kesik