MHP Söğüt İlçe Başkanı Mali Müşavir Nurettin Aydemir, Career Award’s 2023 Ödül Töreni’nde en iyi yönetim danışmanı ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden Career Award’s 2023 Eskişehir Ödül Töreni düzenlendi. Eskişehir’de bir otelde düzenlenen ödül gecesi Tuğba Özay ve Şenol İpek sunumu ile gerçekleştirildi.

Ödül törenine, Eskişehir ve bölgenin iş, sanat, siyaset, bilişim, teknoloji alanında önemli markaları katıldı. Başarılı simaların ödül aldığı geceye Bilecik’ten; Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (TSO) Mehmet Ergün, TSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yüksel Gökçedağ, TSO Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özçelik, MHP Söğüt İlçe Başkanı Nurettin Aydemir katıldı.

MHP Söğüt İlçe Başkanı Mali Müşavir Nurettin Aydemir ödül gecesinde en iyi yönetim danışmanı ödülüne layık görüldü. Sahneye gelerek ödülünü alan Aydemir, ödül törenini düzenleyen Career Award’s Eskişehir ekibine ve kendisini bu önemli gecede yalnız bırakmayan TSO Başkanı Mehmet Ergün, TSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yüksel Gökçedağ, TSO Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özçelik’e teşekkür etti.

Aydemir, konuşmasında “Bugün güzel bir organizasyon ile Eskişehir’de alanında başarılı olan iş insanlarına ödül takdimi ve Çocuk Esirgeme Kurumuna bağış toplanması amacı ile bir araya geldik. Career Award’s 2023 Eskişehir Ödül Törenine imzasını atan Gökhan Kopuz ve ekibine, değerli kardeşim Anıl Yılmaz’a teşekkür ederim. Bize Eskişehir’in En İyi Yönetim Danışmanlığı şirketi kategorisinde ödüle layık gören herkese teşekkürü borç bilirim. Yine bugün beni burada yalnız bırakmayan Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanım Mehmet Ergün’e, yönetim kurulu üyelerine, kardeşim Murat Özçelik’e sonsuz teşekkürler.” ifadelerini kullandı. Korkmaz Kesik