AK Parti Cumhur İttifakı Bilecik Belediye Başkan adayı Mustafa Yaman, Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu: Geleceğe Yönelik Vizyon Paylaşıldı.


Bilecik Merkez mahalle ve köy muhtarları, AK Parti Cumhur ittifakı Bilecik Belediye Başkanı Adayı Mustafa Yaman ve AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Adayları ile sabahın erken saatlerinde gerçekleşen kahvaltı programında bir araya geldiler. Toplantı, Bilecik'in geleceğine dair fikir alışverişi ve projelerin masaya yatırılmasıyla dolu dolu geçti.


Mustafa Yaman, muhtarların görüşlerine büyük değer verdiğini belirterek, "Bilecik'in geleceği için birlikte çalışmanın önemini biliyoruz. Muhtarlarımızın ve İl Genel Meclisi Üyesi Adaylarının katkılarıyla daha güçlü ve yaşanabilir bir Bilecik inşa etmek için buradayız. Bu kahvaltı programı, ortak akıl ve işbirliğinin önemini bir kez daha gösterdi." şeklinde konuştu.


Belediye Başkanı Adayı Mustafa Yaman, İl Genel Meclisi Üyesi Adayları, merkez ve köy Muhtarları, Bilecik'in sorunlarına ve çözüm önerilerine ilişkin fikir alışverişinde bulunarak, gelecek için ortak bir vizyon oluşturma yolunda önemli adımlar attılar.


Bu samimi buluşma, Bilecik'in yerel yönetiminde katılımcılık ve şeffaflığın önemini bir kez daha ortaya koydu. Belediye Başkanı Adayı Mustafa Yaman, İl Genel Meclisi Üyesi Adayları ve Muhtarlar, geleceğe dair ortak bir vizyon oluşturmak adına kararlılıkla bir araya gelerek, Bilecik'in gelişimine katkı sağlamayı hedeflediler.

Kaynak: BETÜL KESİK