Ramazan Ayı, Osmaneli Belediyesi tarafından yıllardır gerçekleştirilen güzel gelenekler ile sürdürülüyor. İlçenin her mahallesinde iftar sofraları kuran Osmaneli Belediyesi, her hafta binlerce vatandaşın aynı sofrada buluşmasını sağlıyor.

Osmaneli Belediyesi tarafından gelenekselleşen mahalle iftarları programı Camikebir Mahallesi’nde çok büyük bir katılım ile devam etti. Başkan Şahin, ifatara katılan tüm mahalle sakinleiryle tek tek ilgilenirken, Ramazan Ayı'nın hayır ve bereket getirmesini diledi. 

ELDEMİR, “OSMANELİ, BÖLGEMİZDE ÖRNEK ALINAN İLÇE OLDU”

Programa Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, AK Parti İl Başkanı Serkan Yıldırım ve mahalle sakinler katıldı.

Beş bin kişinin iftar yaptığı programda konuşan Milletvekili Eldemir, tüm Müslüman Alemi’nin Ramazan Ayı’nı kutlayarak, “ Osmaneli, bölgemizde örnek alınan ilçe oldu. Osmaneli halkı 5 yıl daha Münür Şahin ile devam diyor, bu güzel katılım ve yoğun ilgi bunu gösteriyor. dedi.

“OSMANELİ, TÜRKİYE YÜZYILINDA DÜNYADA BİLİNEN KENT OLACAK”

Başkan Şahin ise “Bugünkü iftar programına büyük katılım gösteren Osmaneli halkına çok teşekkür ediyoruz. Osmaneli birlik ve beraberlik içinde hareket eden ve bunu sahaya yansıtan ilçe. Osmaneli ilçemize 10 yılda çok büyük değer kazandırdık.örnek alınan belediye olduk. Önümüzdeki 5 yılda Oosmaneli, Türkiye yüzyılında dünya’a bilinen kent olacak..”dedi.

Kaynak: KORKMAZ KESİK