MHP İl Genel Meclis Üyesi Adayları Deniz Öz, Mehmet Özer ve İl Genel Sekreteri Bahadır Emirler gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz yetkilisi Cafer Elmas ile yerel seçim gündemini değerlendiren MHP ekibi, genç ve dinamik bir kadroyla İl Genel Meclisi için hazır olduklarını belirttiler.

Jeoloji Mühendisi olan Deniz Öz; teknik donanımı, tecrübesi ve İl Özel İdaresi olan ilişkileri nedeniyle köylerin sorunlarına hakim olduğunu belirtirken, “Bugüne kadar mesleki anlamda biriktirdiğim tecrübelerimi, halkımızın hizmetine de sunmak için bu yola çıktım. Bilecik köylerini yakından tanıyorum. Sorunlarını,  taleplerini ve çözümlerini biliyorum. Bütün arkadaşlarımızla hizmet için yola çıktık.” dedi.

Mehmet Özer de yaptığı açıklamada, MHP İl Genel Meclis Üyesi adayları olarak genç ve dinamik bir ekiple yola çıktıklarını belirterek, “ Köy halkımızın sesi, gözü kulağı olacağız. Bizim için halkımızın huzur ve mutluluğu her şeyden önce gelir.

Sıralama bizim için önemli değil, biz parti olarak da kendi aramızda da liyakate önem veriyoruz. Seçim çalışmaları için başlangıcımızı yaptık. Halkımızın takdiriyle Bilecik için çalışmaya hazırız.” dedi.

MHP Adayları, Bilecik’te Belediye Başkanlığı için Cumhur ittifakı içerisinde yer aldıklarını ancak İl Genel Meclisi Üyesi seçiminde MHP olarak 1 pusulada yer alacaklarını vurgulayarak, “ 3 hilale oy ver Bilecik’e yön ver sloganımızla çalışmalarımıza başladık. Halkımızın desteğini bekliyoruz” ifadelerine yer verdiler.

Kaynak: BETÜL KESİK