31 Mart Pazar günü gerçekleşen yerel seçimlerde CHP’de Belediye Meclis Üyesi seçilen CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Kutay Tekin, teşekkür mesajı yayınladı.

Önümüzdeki 5 yıllık dönem için Bilecik Belediye Meclisinin 23 yaşında en genç ismi olarak seçilen Tekin, yaptığı açıklamada, “Cumhuriyet Halk Partisi, demokrasinin, adaletin ve eşitliğin güvencesi olmaya devam edecek!” dedi.   

Tekin, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Kıymetli Büyük Ailem;

Sizlerin desteğiyle omuz omuza, gururla yürüdüğümüz bu yolda, Cumhuriyet Halk Partisi’nin çatısı altında daha da güçleniyoruz.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin meclis üyeliğine layık görülmemde çok büyük emekleri olan değerli İl Başkanımıza, sayın Milletvekilimize, Merkez İlçe Başkanımıza ve Belediye Başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Çıkmış olduğumuz bu onurlu yolda, her daim birlikte mücadele verdiğimiz Gençlik Kolları arkadaşlarıma, Kadın Kollarımıza; İl ve İlçe örgütlerimizden, değerli halkımıza kadar her birimiz, bu onurlu mücadelede yan yana durarak başarıyı birlikte yakaladık. Sizlerin güveni ve inancıyla sandıklarımıza sahip çıktık, birlikte zaferi paylaştık.

Cumhuriyet Halk Partisi, demokrasinin, adaletin ve eşitliğin güvencesi olmaya devam edecek! Birlikte, aydınlık yarınlara doğru yürümek için daha da güçlenerek, daha da kararlı bir şekilde ilerleyeceğiz. Sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyor, birlikte daha nice başarılara imza atmayı diliyorum. Saygılarımla…”

Kaynak: KORKMAZ KESİK