Ziraat Türkiye Kupası 1. Turunda Bilecikspor Bigaspor ile karşı kaşıya gelecek. Kritik karşılaşma öncesi Bilecikspor oyuncuları ve yönetimi kahvaltıda bir araya geldi.

Ziraat Türkiye Kupası Ön Eleme Turu'nda 1969 Bilecik Spor Kulübü, Çankırı Saray Spor’u 2-0 yenerek adını 1. Tur'a yazdırmıştı. 1969 Bilecik Spor, Türkiye Ziraat Kupası 1. Eleme Turu'nda Çarşamba günü saat 15.00'da Biga İlyas Bayram Stadı'nda oynanacak karşılaşmada Bigaspor ile karşı karşıya gelecek. Tek maç üzerinden oynanacak olan eleme turunda 1969 Bilecik Spor Kulübü maçı kazanması halinde adını Türkiye Ziraat Kupası 2. Eleme Turu'na yazdıracak.

OYUNCULARA MORAL KAHVALTISI

Türkiye Ziraat Kupası’nda tur atlamak için sahaya çıkacak Bilecikspor için maç öncesi moral kahvaltısı düzenlendi. Kardeşler Nakliyat sahibi Gültekin Teyran’ın katkılarıyla Ümit Kebap Salonu’nda düzenlenen kahvaltıya Bilecikspor oyuncuları, teknik heyet ve kulüp yöneticileri katıldı. Kahvaltı ile birlikte moral depolayan Bilecikspor'lu futbolculara bir destek de yönetimden geldi. Bilecikspor Kulübü Yönetimi tarafından oyunculara kritik maç öncesi tüm alacaklarının ödendiği ifade edildi. Korkmaz Kesik