Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Bilecik ziyareti kapsamında ilk olarak Bozüyük’te temaslar gerçekleştirdi.

Bozüyük programı kapsamında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yapılan okulun açılışını gerçekleştiren Hisarcıklıoğlu,  daha sonra Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasına yapılan Meclis ve Meslek Komiteleri istişare toplantısına katıldı.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde yapılan programa Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Ergün, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Veli Çelik, İnegöl ticaret ve Sanayi Odasi Başkanı Yavuz Uğurdağ,

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M. Doğan Tunç. Bilecik Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı N. Filiz Eğilmez, Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı A. Mert Yıldırım, Disiplin Kurulu Başkanı Harun Öztürk, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yüksel Gökçedağ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Özçelik ve Cemil İnce katıldı.

Kaynak: KORKMAZ KESİK