Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı  Rifat Hisarcıklıoğlu Bilecik ziyaretleri kapsamında Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Odada Başkan Hisarcıklıoğlu başkanlığında ortak İstişare toplantısı yapılırken; Başkan toplantıda Bilecik’in ve iş dünyasının sorunları masaya yatırıldı. Hisarcıklıoğlu, “Bilecik’te 6 tane OSB miz var. 2 tane daha geliyor şimdi Toplam 8 tane olacak. Türkiye’de üretilen yaklaşık dört bin ürünü n 325’ini Bilecik’te üretiliyor. Tüm iller arasında üretim kapasitesi olarak Bilecik ilk üçte. Bozüyük ilçemizle birlikte sektörde ürün üretenler olarak ya birinciyiz ya ikinciyiz ya üçüncüyüz. Bu da Bilecik’in ne kadar büyük bir sanayi kenti olduğunun en somut göstergesi. “dedi.

Toplantıya Bilecik TSO Başkanı Mehmet Ergün, Meclis Başkanı Şermin Kahraman, Başkan Vekili Yüksel Gökçedağ, Başkan Yardımcısı Ercan Öztürk, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Murat Özçelik, Yönetim Kurulu Üyeleri; Abdülselam Ağdağ, Adem Akman, Cemil İnce, Meclis Üyelerimiz; Ahmet Altaş, Aydın Avcı, Azer Sarı, Bahattin Baran, B. Emre Öztürk, Cafer Elmas, Ekrem Erkut, Ercan Düzgün, Ersel Emiroğlu, Fatih Umutlu, Hakkı Aynur, Hanifi Çelik, Şükrü Keskin, Disiplin Kurulu Başkanı Harun Öztürk, Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı N. Filiz Eğilmez, Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanımız A. Mert Yıldırım ve Genel Sekreterimiz D. Gürkan Akyol, kadın ve Genç Girişimciler Kurul Üyeleri, STK’lar katıldı.

Editör: BETÜL KESİK