Ayde Aluminyum A.Ş sahibi rahmetli Doğan Zaimoğlu'nun damadı OSCAR Reklam Firmasının Sahibi Gürkan Hatipoğlu, sokak hayvanları için örnek bir bağış gerçekleştirdi.

Osmaneli Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'ne00 Bin TL değerinde 4 Ton Mama bağış yapan  Hatipoğlu, "Sokak hayvanlarının da bizim sorumluluğumuz olduğunu düşünüyor ve onların daha sağlıklı bir yaşam sürmelerine katkıda bulunmak istiyoruz. Bu bağlamda, Osmaneli Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'ne bu mama bağışını mutlulukla karşılıyoruz. Umuyorum ki bu, Sokak hayvanlarının bakımı ve kalıcılığı konusunda farkındalık yaratmamıza ve diğer vatandaşlarımızın da destek olmalarına vesile olur" dedi.

Osmaneli Belediye başkanı Münür Şahin ise, “Gerçekten duygusal bir an yaşıyoruz. Rahmetli Doğan bey, bize sokak hayvanları için her zaman destek verirdi. Sokak dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını tereddüt etmeden giderirdi. Hatta onların tedavileri için çok yüksek maliyetli tam donanımlı tedavi merkezi bile kurdu. Hakkı ödenmez. Şimdi onun evlatları aynı duygu, hassasiyet ve samimiyetle sokak hayvanlarına sahip çıkmaya devam ediyor. Sokak hayvanları için 4 Ton gibi yüksek tonajda mama desteğinde bulunarak babalarından aldıkları bayrağı devam ettiriyorlar. Allah onlardan razı olsun” dedi.

Kaynak: EYÜP KELEBEK