"Mahallemiz evimiz, hepimiz birlikteyiz" sloganı ile yürüttüğü seçim çalışmalarında mahalle sakinlerinden yoğun ilgi gören Onat, azalar ile birlikte uyum içerisinde çalışacaklarını ifade etti.

Özgeçmişi ve projeleri hakkında açıklama yapan Onat, şu bilgileri aktardı:

"1978 Bilecik doğumluyum. Harika Şensoy Onat ile evli ve 1 çocuk babasıyım. Ertuğrulgazi Lisesi mezunuyum. Osmangazi Elektrik A.Ş.'den 2022 yılında emekli oldum. Aynı yıl içinde mahallemizin en işlek Stadyum Sokak'ında RZG İletişim adında telefon aksesuar, hediyelik konusunda kendime ait işyerimde hizmet vermekteyim. Uzun yıllar mahallemizde yaşayan sakin olarak, mahallemizde yaşayanlar ile sürekli irtibat halinde oldum. Sosyal aktivitelerde bulunmak ve her kesim ile iletişim halinde olmak, yardım etmek, hayata olan bakışımdır.

Whatsapp Image 2024 03 23 At 10.52.43

YAPACAĞIMIZ ÇALIŞMALAR

- Mahallemize yapılacak güzel çalışmalar ve yatırımların takipçisi olacağım. Mahallemize yapılması düşünülen Ertuğrulgazi Göleti projesinin mahallemize kazandırılması konusunda destek ve takipçisi olmak mahallemize katacak en büyük değer olacaktır.
- Mahalle sakinleri ile belirli zamanlarda ortak akıl toplantıları yapmak.
- Mahallemizde birlik beraberlik ve tanışıklığımızı artırmak amacıyla organizasyonlar yapmak.
- Mahalle Konağımızda bulunan sosyal tesisimiz mahalle sakinleri için her zaman ihtiyaç halinde kullanıma hazır bulunacaktır.
- Belediyemiz kontrolünde can dostlarımız hayvanların yemek - su kaplarının yerlerinin belirlenmesi ve takibini yapmak.
- Az sayıda bulunan parklarımızın ihtiyaca uygun şekilde eksikliklerinin tamamlanmasının takibi ve ihtiyaçların çözümü için çalışmalar yapmak.
- Mahalle büyüklerimizin sosyal aktivitelerde bulunmasına yardımcı olacak ve isteyerek katılacakları organizasyonlar yapmak."

Kaynak: Korkmaz KESİK