AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, 28 Mayıs'ta yapılacak 2. tur Cumhurbaşkanı seçimi için dur durak bilmeden çalışmalarına devam ediyor.

 Eldemir, AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, AK Parti Bilecik Milletvekili adayı Hüsnü Ersoy beraberindeki heyetle birlikte kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ettiler.

Bu kapsamda ilk olarak Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ve çalışanlarını ziyaret eden heyet, Bilecik’teki mevcut okulların durumu, inşası devam eden okullar, önümüzdeki dönemde oluşacak derslik ihtiyaçlarının analizi ve yapılacak diğer projelerle alakalı istişarede bulundu.

Heyet, programına AFAD İl Müdürlüğü ve 112 Çağrı Merkezi ziyaretleri ile devam etti. AFAD ziyaretinde kurum faaliyetleri ve yakın zamanda meydana gelen deprem bölgesindeki çalışmaları hakkında bilgi alındı. Günlük 400 çağrının karşılandığı 112 Çağrı Merkezini de ziyaret eden heyet burada yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Kurum ziyaretlerine Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ile devam edildi. Burada da ilimizde yürütülen faaliyetler hakkında bilgi alındı ve kurum çalışanları ziyaret edildi.

Milletvekili Halil Eldemir ve İl Başkanı Serkan Yıldırım ile beraberindeki heyet son olarak Bilecik Orman İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret ederek ilimiz genelindeki durumu geniş bir çerçevede ele aldı. KIYMET TUNCA

Editör: BETÜL KESİK