MHP Bilecik İl Genel Meclisi 1. Sıra Adayı Deniz Öz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Bilecik'teki kadınlara çiçek dağıtarak kadınlar gününü kutladı.

Öz, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası, İl Özel İdaresi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, bankalar ve Bilecik'in farklı sokaklarını ziyaret ederek, kadınların bu özel gününü kutladı. Öz, ziyaretlerinde kadınlara çiçeklerle ve güzel dileklerle eşlik etti.

Öz, ziyaretlerinde kadınların toplumsal yaşamda ve iş dünyasında daha güçlü bir rol oynamalarını desteklediğini belirtti. Ayrıca, kadınların ekonomik, sosyal ve kültürel alanda daha fazla katılımını teşvik ederek toplumun gelişimine katkı sağlamaları gerektiğini vurguladı.

Bilecik'in farklı kesimlerinden kadınlarla bir araya gelerek onların sorunlarını dinleyen Öz, MHP'nin kadınların haklarını koruyarak toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamak için kararlı bir şekilde çalıştığını ifade etti. Öz, kadınların toplumdaki rollerinin güçlendirilmesi için çaba gösterilmesi gerektiğini ve bunun da MHP'nin öncelikli hedeflerinden biri olduğunu dile getirdi.

Kaynak: KORKMAZ KESİK