Bilecik’e gelen CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır, 31 Mart yerel seçimlerinde CHP Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı’nın rekor bir oyla belediye başkanlığını kazanacağını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. CHP Bilecik İl Binası önünde gerçekleşen toplantıya; CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP Bilecik İl Başkanı Ali Özdemir, CHP Merkez İlçe Başkanı Melih Karaçam, CHP Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, ilçe belediye başkanları ve belediye başkan adayları, parti yöneticileri ve partililer katıldı.

Programda konuşan CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır, 31 Mart yerel seçimlerinde, CHP Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı’nın rekor bir oyla sandıktan belediye başkanı olarak çıkacağını söyledi. Başarır, konuşmasında, “Cumhuriyet Halk Partisi’nde adaylarını belirler. Adaylar seçilir. Biz Belediye Başkanlarının 5 yıl içerisindeki faaliyetlerine bakarız. Biz Belediye Başkan adaylarımızı belirlerken vatanı, toprağı bayrağı bu halkın parasını namus olarak gören belediye başkanı seçiyoruz. Ben Bilecik’in 31 Martta rekor bir oyla Melek hanımı seçeceğine inanıyorum.

Bilecik, evladına sahip çıksın, kadın belediye başkanına sahip çıksın. 1,5 yılda onu tanımayan kalmadı. 5 yıl daha görev yaparsa Bilecik’i Türkiye’ye değil dünyaya tanıtır. Ben Bilecik’e inanıyorum. Biz neden Yaşar Tüzün dedik, namuslu bir adam, hayatını Bilecik’i adamış bir adam. Bilecik bizim için çok kıymetli. Seçimlerde de çalışacağız ama Bilecik adayımızı Bilecik halkına emanet ediyorum.” dedi. KORKMAZ KESİK

Editör: Korkmaz Kesik