Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki doktor ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti. 

Ziyaret hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Milletvekili Tüzün, ‘’ Öncelikle pandemi ve son yaşamış olduğumuz deprem hadisesinde hayatlarını kaybeden tüm sağlık çalışanlarımız ve doktorlarımızı rahmetle anıyorum. Görevleri başında olan doktorlarımıza mutlu, huzurlu ve başarılı bir çalışma hayatı diliyorum. Doktorlarımız ve tüm sağlık çalışanları gerçekten hem pandemi döneminde hem de son dönemde yaşadığımız depremde hayati görevler üstlendiler. Büyük bir fedakarlıkla çalışmalarını sürdürdüler. Onların değerini bir günle sınırlandırmamız kesinlikle mümkün değildir. Onların her zaman hak ettiği değeri bulmaları bizim en büyük arzumuzdur. Onun için şunu söylüyorum. İktidarımızda doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız hak ettiği değeri bulacaklardır’’ ifadelerini kullandı.

Milletvekili Tüzün ve beraberindekiler ziyaretinde Hastane Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Erhan Arıkan’ı makamında ziyaret etti.

Daha sonra doktorlar ve sağlık çalışanlarına çiçek takdim eden Milletvekili Yaşar Tüzün ve beraberindekiler hastalara da geçmiş olsun dileklerini iletti.