CHP Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde gazetemizin konuğu oldu.

Subaşı siyasi süreç ve gündeme oturan iddialar ile ilgili gazetemiz yetkilisi Cafer Elmas ve muhabiri Betül Kesik’in sorularını yanıtladı.

İMAMOĞLU’NUN BİLECİK ZİYARETİNDE ÇEKİLEN FOTOĞRAFINIZ TÜRKİYE GÜNDEMİNE OTURDU. GÜZELLİĞİNİZ, FARKLI TARZINIZ ÇOK KONUŞULDU. BU ÖZELLİK POPÜLERİTİNİZİ BÜYÜK ÖLÇÜDE ARTIRIRKEN HİZMETLERİNİZİN VE BELEDİYECİLİĞİNİZİN ÖNÜNE GEÇTİĞİNİ DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?

PROJELERİNİZİ AÇIKLIYORSUNUZ… GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE KONUK ALDIĞIMIZ CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA YAMAN “5 YILLIK DÖNEMDE NEDEN YAPILMADI” DİYEREK SİZE PAS ATTĞINI SÖYLEDİ. BU SORUYA NE CEVAP VERMEK İSTERSİNİZ? ÖNÜMÜZDEKİ 5 YILDA NE DEĞİŞECEK?

YAMAN İLE KARŞILIKLI SİYASİ NEZAKET İÇERİSİNDE HATTA ABİ KARDEŞ DENEBİLECEK BİR YAKINLIK SERGİLİYORSUNUZ. BİLECİK KAMUOYUNDA TAKDİRLE KARŞILANIYOR. BİLECİK SİYASETİNİ GÜZELLEŞTİREN ADAYLAR OLARAK GÖRÜLÜYORSUNUZ. BU SICAK ORTAMI NASIL DEĞERLENDİRİYORSUNUZ?

CUMHUR İTTİFAKI'NIN İDDİALI ADAYI MUSTAFA YAMAN, "BİLECİK'İN BİR AĞABEYE İHTİYACI VAR" VURGUSU YAPIYOR. SİZCE BİLECİK'İN BİR AĞABEYE İHTİYACI VAR MI?

 “BİLECİK 5 YIL KAYBETTİ” ŞEKLİNDE PROPOGANDA OLARAK DA KULLANILIYOR. SON 5 YILI BİR KAYIP OLARAK GÖRÜYOR MUSUNUZ?

2 AYLIĞINA BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLEN SADIK KAYA TARAFINDAN BİLECİK BELEDİYESİ’NE AİT 57 ADET  PARSELİN SATIŞININ İSTENMESİ BİLECİK’TE BÜYÜK TEPKİ ÇEKMİŞTİ. SİZ DE BUNU BİLECİK’E BİR İHANET OLARAK YORUMLAMIŞTINIZ. CHP VE BİLECİK KAMUOYUNDAN GELEN TEPKİLER ÜZERİNE TEKLİF GERİ ÇEKİLDİ? BU SÜRECİ NASIL DEĞERLENDİRİSİNİZ?

SEMİH ŞAHİN’İN İSTİFASIYLA BİR SEÇİM YAŞANDI. MİLLET İTTİFAKI ORTAĞINIZ İYİ PARTİ SAF DEĞİŞTİREREK KARŞINIZDA YER ALDI. AK PARTİ VE MHP OYLARIYLA DA BELEDİYE EL DEĞİŞTİRDİ.SİZCE  SEÇİME 75 GÜN KALA BÖYLE BİR DEĞİŞİKLİK İÇİN BU KADAR UĞRAŞ NİÇİN VERİLDİ?  ASIL AMACIN FARKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?

HESAPLARLA VEYA YAPILANLARLA İLGİLİ HERHANGİ BİR İNCELEME BAŞLATACAK MISINIZ?

BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNİN HEPSİNDE BİR DEĞİŞKLİĞİE GİTTİNİZ.  MECLİS ÜYELERİNİ BELİRLERKEN NE GİBİ KRİTERLERE DİKKAT EDİLDİ?

AVM SATIŞI NEDEN İPTAL OLDU?

DOLMUŞ GÜZERGAHLARI, VE DOLULULK ORANLARI İLE İLGİLİ ÇOKI SAYIDA VATANDAŞ MAĞDURİYET YAŞIYOR. ÜCRET KONUSUNDA DA BELEDİYE VE ŞOFÖRLER ARASINDA İKİLEM YAŞANIYOR. BU MAĞDURİYET NASIL ÇÖZÜLECEK?

BELEDİYE MECLİS LİSTESİNE FARKL ŞEHİR DERNEKLERİNDEN TEMSİLCİ YAZILMASINA KARŞI YAPILAN "AYRIMCILIK" ELEŞTİRİLERİNE NE YANIT VERECEKSİNİZ?

BİLECİK HALKI NEDEN MELEK MIZRAK SUBAŞI’NA OY VERMELİ FARKI NE OLACAK?

RÖPORATJIMIZIN AYRINTILARINI www.yarin11.com internet sitemiz ve YARIN Gazetemizden takip edebilirsiniz...

Kaynak: BETÜL KESİK