Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı kurum, esnaf , vatandaş ziyaretlerini aralıksız sürdürürken atılmadık adım gezilmedik kapı bırakmıyor.

Seçim çalışmalarını yüksek tempoda sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı; Bilecik Belediyesi Kadın Kooperatifi ve Ertuğrulgazi Mahallesi Kadın Dikiş Kursunda hem mesleki eğitim gören hem de üreten kadınlarla bir araya geldi.

Görev süresi boyunca kadınların üretime katılımı için birçok çalışmaya imza attıklarını kaydeden Melek Mızrak Subaşı; "Görev sürem boyunca özellikle üreten ve üretirken meslek öğrenmek isteyen kadınlar için çok güzel çalışmalar gerçekleştirdik.

Özellikle Kadın Kooperatifimizin katma değeri yüksek el emeği göz nuru ürünleri, meslek kursları, Üretici Kadın Pazarımız gibi birçok güzel ve katılımı yüksek çalışmayla kadınlara güzel anlamda dokunduk. Önümüzdeki dönemde yine özellikle kadınların üretime katılmaları ve mesleki eğitim almaları yönünde çok güzel projelerimiz olacak." ifadelerini kullandı.

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY