Muğla Kent Hizmetleri İnşaat Turizm Taşımacılık Ticaret İşletmecilik İletişim Sanayi Ve Ticaret A.Ş. tarafından büfe ve deniz taksi plakaları kiraya verilecek.

Muğla Kent Hizmetleri İnşaat Turizm Taşımacılık Ticaret İşletmecilik İletişim Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin mülkiyeti, yönetimi ve tasarrufu altında bulunan, taşınmazlar ve deniz taksi plakaları; 23.05.2023 tarihinde saat 10.00’da, Muslihittin Mahallesi Mehmet Zekai Özbek Sok. No:77 Menteşe Muğla adresindeki “Muğla Kent Hizmetleri İnşaat Turizm Taşımacılık Ticari İşletmecilik İletişim Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi toplantı salonunda“, İhale Komisyonu huzurunda “Açık Teklif Usulü” ile ihale edilecek.

İhale dokümanı (Şartname ve ekleri, Yer Görme ile Borcu Yoktur Belgeleri) Muslihittin Mahallesi Mehmet Zekai Özbek Sok. No:77 Menteşe Muğla adresinden 100,00 Türk Lirası karşılığı temin edilebilir.

ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre, ihaleye katılacakların, istenilen belgeleri 22.05.2023 Pazartesi günü saat 17.00 ye kadar Muğla Kent Hizmetleri İnşaat Turizm Taşımacılık Ticaret İşletmecilik İletişim Sanayi Ve Ticaret A.Ş ‘ne teslim etmeleri gerekiyor. Bu tarih ve saatten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Detaylı bilgi için tıklayınız