Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Bilecik Belediye Başkan Adayı Mehmet Altın, seçim çalışmalarına başladı. Projelerini açıklayan Altın, “Bilecik’i Türkiye ve dünyada örnek şehir yapacağız.” dedi.

 “Bilecik’te Bağımsız Türkiye partisi dönemi başlamıştır. Bugün burada bunun startını veriyoruz.” diyen Altın, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“AK Parti ve muhalefetin belediyecilik anlayışı koltuk kapma yarışından ibaret, bunların hiçbiri halkımıza bir fayda sağlamıyor. Aksine borçlandırıp cebindeki parayı alıyor. Sosyal belediyecilik anlayışı sıfır, Bilecik’e bir Belediye halk ekmek fabrikası bile kazandıramamışlar, halkımız beton mu toprak mı yiyecek...

Biz Bağımsız Türkiye Partisi olarak şehrimize Bilecik Belediyesi halk ekmek üretim tesisi kuracağız, Prof. Dr. Haydar Baş’ın Milli Ekonomi modelinin sosyal belediyecilik projelerini hayata geçirerek Bilecik’i Türkiye ve dünyada örnek şehir yapacağız.”

 Belediye Başkan Adayı Mehmet Altın, projelerini ise şöyle sıraladı:

“Ebedi Genel başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş’ın ”Milli Ekonomi Modeli ve Sosyal Devlet Projelerini Bilecik’te uygulayacağız Bilecik Türkiye de ve Dünyada örnek şehir olacaktır.

Halkımızın sağlıklı kaliteli ve ekonomik Ekmek tüketebilmesi için Tam Otomatik Bilecik Belediyesi Halk Ekmek Üretim tesisi kurulacaktır.

İlimizin İhracat oranını daha fazla arttırmak adına BRICS Ülkeleri AB ülkeleri ve Afrika ile gerekli iş görüşmeleri için gereken zemini oluşturacağız.

İlimizde Özel halk dolmuşları yetersiz kalıyor bu yüzden Halkımızın rahat seyahat edebilmesi için ihtiyaca göre Bilecik Belediyesine ait Halk otobüsleri hizmet etmeye başlayacaktır.

Bilecik’te Gençlerimiz BŞEÜ, öğrencilerimiz hafta sonları ilimizin sosyal alanların yetersiz olduğu için Eskişehir ve Bursa’ya gitmek zorunda kalıyor bu sorunların giderilmesi için gençlerimizle el ele verip sosyal alanları geliştireceğiz.”

Kaynak: KORKMAZ KESİK