Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Ligi 10. gruptaki mücadelesini başarıyla sürdüren Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı 14. haftada karşılaştığı MFA Zonguldak DSİ Voleybol takımına 3-2 yenilmesine rağmen grubu lider olarak tamamlamayı başardı.

Bozüyük Yeni Kapalı Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmayı İlçe Kaymakamı Adem Öztürk, Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ve eşi Merih Bakkalcıoğlu, Bilecik Gençlik Spor İl Müdürü Yasin Özdemir, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Fındık, Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü teknik ekibi ve sporsever Bozüyüklüler ilgi ile izledi.

Voleybolseverler için Cumhuriyet İlkokulu’nun önünden saat 13:00’ten itibaren ücretsiz ring seferleri düzenlendi. Maç öncesinde depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın anısına 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulurken saygı duruşunun bitiminde seyirci sahaya kırmızı karanfil attı. Daha sonra takımlar sahaya üzerinde ‘Geçmiş olsun Türkiyem’ yazılı büyük bir pankartla çıktı. Heyecan dolu mücadelede "Bizim Kızlar" 1. seti 25-12 alırken 2. Seti 19-25 kaybetti. 3. Seti 25-17 alan Bizim Kızlar 4. Seti 22-25 ve 5. seti de 9-15 kaybederken maçı MFA Zonguldak DSİ Spor Voleybol Takımı 3-2 kazandı. 

Maçın sonunda Kaymakam Öztürk, Belediye Başkanı Bakkalcıoğlu ve beraberindekiler sahaya inerek her iki takımı da tebrik ettiler, grup maçlarını lider olarak tamamlayan Bizim Kızlara ve grup maçlarını 2. olarak tamamlayan MFA Zonguldak DSİ Voleybol takımına 1. Lige yükselme maçlarında başarılar dilediler.