Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Lig'inde başarıyla mücadele ederek grubunu lider olarak tamamlayan Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol Takımı, 1. lige yükselme maçlarının çeyrek finallerinde oynadığı ilk maçında İstanbul Türk Hava Yolları Voleybol Takımı ile karşılaşarak 3-0 yendi.

                1.Lige yükselme mücadelesini  Amasya G Grubunda sürdüren Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol Takımı çeyrek final maçlarına galibiyetle başladı. Amasya Spor Salonu’nda oynanan ve oldukça heyecanlı geçen maçı Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol Takımı ilk seti 25-21, 2.seti 25-12 ve 3.seti de 25-18 alarak maçı 3-0 kazandı. 

ÇEYREK FİNALDE SİVAS İL ÖZEL İDARE VOLEYBOL TAKIMI’NI 3-0 YENDİ

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Lig'inde başarıyla mücadele ederek grubunu lider olarak tamamlayan Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol Takımı, 1. lige yükselme maçlarının çeyrek finallerine galibiyetle başlarken müsabakaların 2. gününde karşılaştığı Sivas İl Özel İdare Voleybol Takımı’nı da 3-0 yenmeyi başardı.

1.Lige yükselme mücadelesini Amasya G Grubunda sürdüren Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol Takımı çeyrek final maçlarının 2. gününü de galibiyetle sürdürdü. Amasya Spor Salonu’nda oynanan maçı Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol Takımı ilk seti 25-14, 2.seti 26-24 ve 3.seti de 25-14 alarak maçı 3-0 kazandı.