İYİ Parti Bozüyük Belediye Başkan Adayı Miraç Mete Yüksel’in Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM)  açılışı coşkulu bir törenle gerçekleşti.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın da katıldığı açılış, çok sayıda kişinin katılımıyla adeta bir miting havasında gerçekleşti.

31 Mart seçimleri öncesi Bozüyük’te büyük destek toplayan, Bozüyük Belediye Başkan Adayı Mete Yüksel’in iddiası yapılan coşkulu açılışla daha da güçlenmiş oldu.

Yeni Mahalle İsmet İnönü Caddesi üzerinde faaliyete geçen SKM açılışında konuşan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Bozüyük Belediye Başkan Adayı Mete Yüksel'e destek istedi.

 

AYDIN, “BOZÜYÜK EN İYİ KARARI VERMİŞ”

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, açılış sonrası yaptığı açıklamada, “Bozüyük en  iyi kararı vermiş. Bozüyük Belediye Başkan Adayımız Miraç Mete Yüksel’in seçim koordinasyon merkezi açılışı adeta bir mitinge dönüştü. Bozüyüklüler  İYİ Belediyecilik ile  tanışmaya gün saydıklarını gösterdiler. Şehre dokunmuş, hemşehrileriyle hemhal olmuş kıymetli adayımıza üstün başarılar diliyorum. Misafirperverlikleri, coşkuları ve yoğun destekleri için bütün Bozüyük halkına şükranlarımı sunuyorum.”dedi.

YÜKSEL, “MİNNETTARIZ, MÜTEŞEKKİRİZ”

Bozüyük Belediye Başkan Adayı Mete Yüksel ise, “Minnettarız, müteşekkiriz.

Teveccühünüz her türlü takdirin üzerinde.Seçim Koordinasyon merkezimizi açtık. Gösterdiğiniz ilgi ve destek bizleri gururlandırdı.

Bu vesile ile açılışımızı onurlandıran;Genel Başkan Yardımcımız Sayın Koray Aydın'ave bize gönülden destek veren hemşehrilerimize,yol arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Heyecanlıyız, güçlüyüz, kararlıyız.Başaracağız, başaracağız, başaracağız...”

Kaynak: GAMZE ELMAS