Bilecikspor Kulübü yeni Başkanı Turgut Özen ve yönetimi görevi devir alır almaz gerçekleştirdiği soluksuz çalışmalarıyla takımda önemli gelişmeler kaydediliyor. Yaşanılan olumsuzluklar sonrası Bilecikspor’u bırakıp giden ve takımdan ilişkisi kesilen futbolcuların yerine devre arası fırsata çevrilerek yeni futbolcularla anlaşıldı.

Futbol Şubesi tarafından yapılan çalışmalar kapsamında; Bilecikspor’a transfer edilecek olan 15 yeni futbolcu için yarın (26 Ocak Perşembe) Kulüp binasında imza töreni düzenlenecek. Aralarında önemli isimlerin olduğu yeni transferler kamuoyu ile paylaşılacak.

1969 BİLECİK SPOR KULÜBÜ DEVRE ARASI İYİ DEĞERLENDİRDİ

BAL 11. Grupta mücadele eden ve ligin ilk yarısını 14 takımlı ligde 11 puanla 10'ıncı sırada tamamlayan 1969 Bilecik Spor Kulübü devre arası iyi değerlendirdi. Bu hafta pazar günü ligin ikinci yarısının ilk maçına lig sonuncusu İstanbul temsilcisi Modafen ile karşı karşıya gelecek olan 1969 Bilecik Spor Kulübü'nde hedef 3 puan. Günü çift idmanla geçirerek maça hazırlanan kırmızı şimşeklerde devre arasında başta kaleci ve forvet olmak üzere bir çok takviye yapıldı. Devre arasındaki hazırlık maçlarında da göz dolduran takım 1308 Omaneli Belediyespor ile 0-0, Bursa Nilüfer Belediyespor'la 1-1 berabere kalırken, Eskişehir temsilcisi Yunusemre Spor'u 2-1 mağlup etti.